Çoruh Elektrik İletişim Telefon Numarası

Çoruh Elektrik, 2010 tarihinde kurulmuştur. Perakende olarak elektrik dağıtımı ve satışı yapmakla yükümlüdür. Türkiye’de perakende bir şekilde elektrik dağıtımı, üretimi yapan birçok elektrik firması bulunmaktadır. Her bölgedeki her şehrin, kendilerine ait elektrik dağıtım firmaları bulunmaktadır. Firmalar bağlı bulundukları bölgenin vatandaşlarına elektrik sağlamakla yükümlüdürler. Vatandaşların elektrik ihtiyaçlarını doğrultusunda dağıtım yaparlar ve sonrasını da elektrik kullanımı ile ilgili kontrol ederler. Elektrik dağıtıldıktan sonra, kullanımda bir sorun yaşanmaması için çalışmalar yaparlar. Çoruh Elektrik Gümüşhane, Rize, Artvin, Giresun ve Trabzon illerine elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır. Bu bölgelerde yaşayan vatandaşların tüm elektrik sistemlerinin eksiksiz şekilde devam etmesini sağlamakla yükümlüdür. Kullanıcılara elektriğin verilmesi, tüm abonelik işlemleri, elektrik dağıtılması, elektrik dağıtımı sonrasında denetlenmesi ve kontrol edilmesi, oluşan arızaların giderilmesi ve oluşabilecek arızaların önlemlerinin alınması gibi birçok faaliyet Çoruh Elektrik firması tarafından yürütülmektedir. Her müşterinin elektrik kullanımında sorun yaşamadığına emin olarak, müşteri memnuniyeti odaklı şekilde çalışırlar. Çoruh Elektrik hakkında tüm bilgi ve sorularınız için Çoruh Elektrik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Çoruh Elektrik ile ilgili tüm istek, şikayet, öneri ve sorularınız için Çoruh Elektrik çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri 7/24 faaliyettedir. Kolayca ulaşılabilir. Çalışmaların önceden sorgulanması, arıza bildirimi, abone işlemleri, elektrik taşıma, borç sorgulama, yeni elektrik bağlantısı ve diğer tüm sorularınız için ise Çoruh Elektrik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Çoruh Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 91 86

Çoruh Elektrik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

186

Arama Terimleri; Çoruh Elektrik telefon numarası, Çoruh Elektrik irtibat numarası, Çoruh Elektrik çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Çoruh Elektrik müşteri hizmetleri numarası, Çoruh Elektrik iletişim numarası, Çoruh Elektrik müşteri temsilcisi, Çoruh Elektrik şikayet hattı, Çoruh Elektrik destek hattı, Çoruh Elektrik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası

Yorum yapın