DAPYAPI

1999 yılında markalı proje olarak Şelale evleri ile sektörde ilk adını duyurmuştu. Dap yapı sınırsız proje ve tasarımları ile günümüze kadar bir çok projeye sitelere , tasarımlara imza atmıştır. Projelerini her zaman bir konsept yaratarak hayata geçiren Dap Yapı sağlamlık, özgünlük ve estetik duyguların birleşimi ile kalıcı yaşam alanları geliştirmek ilkesi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

En iyi projeler ve tasarımlar ile birlikte peşinatsız veya düşük faizler ile sizleri kaliteli yaşam sunmaktadır.

Türkiye’nin öncü firmalarından olarak kendine hedef seçen Dap yapı bu yolda emin adımlarla yürümekte ve hali hazırda gerçekleştirmekte olduğu ofis ve site projelerini hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Dap yapı ofis projeleri ; Vazo Kule, Dap Bumerang Ofis, Dap İ Ofis, A Ofis, Z Ofis Dap Yapı, S Ofis, Y Ofis, Dap Vadisi, Taksim Petek Residence

Dap yapı konut projeleri ve residence projeleri ; Centro fatura , Şelale center , Dap Burgu kule , Tera kule gibi bir çok işlere imzasını atmıştır.

Tüm Türkiye’nin her ili ve şehrin’ de ofislerimiz bulunmaktadır ve bunun yanı sıra müşteri hizmetlerimizden yararlanarak bilgi ve görüşleriniz hakkında bilgi alabilir kmapanya , faiz , yeni başlayan fırsatları ögrene bilirsiniz. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile kaliteli ve gğler yüzlü hizmetimizden yararlanabilir kaliteli görüşmeler yaşayabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimize 444 93 27 numaralarından ulaşabilirsiniz. dilerseniz whatsapp numaralarımızdan da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp numaramız; 0549  806 40 09

Yorum yapın