DELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Dell 1999 yılında teknoloji şirketi kurulmuştur ve bizlere geçmişten günümüze kadar teknolojik alanlarda hizmet vermektedir.

Del tüm Türkiye ve tüm dünyada hizmet vermekte ve ürünlerinin sarışını yapmaktadır. Bilgisayar ve notebook ve daha fazla teknolojik ürün üretimini yapmakta ve her yıl bir tasarım siz tüketicilere sunmaktadır. Gelişmiş yazılımları ve işlemcileri ile ürettiği diz üstü bilgisayarların bugün en gelişmiş teknoloji donanımları ile siz tüketicilere sunulmaktadır. Her geçen gün kendini ve tasarımlarını büyütmekte ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır. En profesyonel ekip arkadaşları ile ve yazılımcıları ile her geçen gün daha fazla kolaylık sağlamak ve sizin işlerinizi yolunda gitmesi ve teknolojinin her yeniliğinden haberdar etme ve kullanma imkanı sunmaktadır.

Tüm Türkiyede ve tüm dünyanın her noktasında mağazaları ile hizmet vermektedir. Yeni tasarımları ve gelişmiş teknolojiyi birebir görüp inceleme fırsatı yakalamanız içim mağazalarımız ziyaret edebilirsiniz.

Dell müşteri destek hattımız ile bizlere ulaşabilir şikayet, görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz , ayrıca ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edine bilir kampanyalarımızdan yararlana bilme imkanı yakalaya bilirsiniz. Dell müşteri temsilcilerimiz online olarak müşteri destek hattı ve internet sitelerimizden günün her saati sizin sorularınız için çalışmaktadır. İnternet sitelerimizden tüm ürünlerimizin detatlı bilgilerine ulamşamanız çok kolay size teknolojiyi evinize kadar getiren Dell günün her saati sizlere daha iyi hizmet vermek amaçlı çalışmalarını sürdürmektedir.

Dell müşteri temsilcisi destek hattı ; 0212 371 90 54 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın