Derimod Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma

Derimod mağazaları Türkiye’de deri kullanarak kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuar üretimi yapan mağazalardır. 1974 yılında kurulan Derimod markası yıllardır deri sektöründeki modayı belirleyen kaliteli bir mağaza olmaya devam etmektedir. Türkiye’de oldukça popüler olan Derimod mağazası aynı zamanda yurt dışında Los Angeles/Beverly Hills’te de mağaza açarak müşteri kitlesini gün geçtikçe genişletmiştir.

Yurt dışında Linda Evangelista , Mila Jovovich  gibi ünlü modellerle çalışan Derimod markası yurt dışında moda çekimleri olan ilk Türk deri markası olma niteliği taşıyarak bir ilke imza atmayı başarmıştır. Alışveriş merkezlerinde ve işlek caddelerde sık sık rastlayabileceğiniz Derimod mağazalarında son trendlere göre tasarlanan birçok deri ürünlerini görmeniz mümkündür.

Temel felsefesi müşterilerini memnun etmek olan Derimod mağazaları koleksiyonları sık sık yenileyerek moda sektörünün en öncü markalar arasında yer almaktadır. Her geçen gün müşteri kitlesi artan Derimod markasından internet üzerinden de alışveriş yapabilmektesiniz. İnternet siteleri üzerinden verdiğiniz siparişleriniz size 1-3 iş günü içerisinde iletilecektir. Derimod mağazalarından ya da sitesinden aldığınız ürünlerin değişimi ve iadesinin süresi 14 gündür.

Eğer Derimod mağazaları ya da sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde problemler yaşıyorsanız bunu Derimod müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. Bunun dışında Derimod markası hakkındaki isteklerinizi, şikayetlerinizi ve önerilerinizi de Derimod çağrı merkezini arayarak dile getirebilirsiniz. Müşterilerine her konuda destek vermeyi amaçlayan Derimod müşteri temsilcileri hafta içi 09:00-18:00 olarak hizmet vermektedir.  Derimod  müşteri hizmetlerine 0850 288 4 288 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın