Digitürk Bein Sports Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Digitürk spor, derbi maçı, belgesel, sinema gibi bir çok yayının Digitürk Bein Sport televizyon kanalında yayınlanmaktadır. Digitürk bein sport müşteri temsilcisine direk bağlanmak için 0212 alan kodu ile başlayan çağru merkezi telefon numarasını arayarak aşağıdaki numaralandırmayı izlemelisiniz. Genellikle digitürk bein sports maç yayınlarında bazen yayın kesilmesinden dolayı müşteri temsilcisine ulaşmak isteyebilirler. Uzun süre müşteri temsilcisine bağlanmak için beklemek yerine, direk bağlanmak için aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz.

Digitürk Bein Sports Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 0212 473 73 73 telefon numarasını arayarak çağrı merkezi sesli yanıt sistemine bağlanın.

Digitürk müşteri temsilcisi ile görüşmek istediğinizi sesli yanıt sisteminde söyledikten sonra otomatik olarak aktarılacaksınız.

Digitürk bein sport çağrı merkezi veya müşteri temsilcisi telefonu açmaz ise sırasıyla 2-1-1 tuşlarına basarak bağlanabilirsiniz.

“Digitürk Bein Sports Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma” üzerine bir yorum

  1. üyeliğim kapsamında olan 77 . kanalı iki gündür izleyemiyorum menüde kolay kurulum yok kurulum var oda pın istiyor lütfen acil yardımcı olurmusunuz

    Cevapla

Yorum yapın