DİGİTURK ÇAGRI MERKEZİ

Digiturk beIN ile yenilendi.Yeni kanallar,futbol,dünya spor karşılaşmaları ve aksiyon,komedi,dram ,yabancı dizi,filimler ile tüm duyguları içeren filimler,ulusal kanallar artık Digitürk’te beIN ugulamasıyla evlerinizde.

Bir çok kampanya ve paketler ile evinizde her kanalı rahatlıkla izleye bilir her yeni filimlerden beIN uygulamasıyla evinizde ilk izleyen siz olabilirsiniz.Sinemada yer almakta olan filimleri kısa bir süre sonra beIN uygulaması ile beIN kanalarında izleme keyfini yaşamanız mümkün.

Aile paketleri uygulamasında rahatlıkla ailece filimler ,peogramlar,belgeselleri seçim dilediginiz zaman izleme olanagı saglayan digiturk her türlü hizmet ve ürünleri siz izeyicilerine sunmaktadır.

Her zaman izlemek istediginiz tür filim ve programlara rahatlıkla günün her saatinde ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Digi türk iler engelsiz iletişim de ses betimleme özelligi  ile engeller aşılıyor.Ses betimleme özelligi ile özel filim belgesel gibi izlemek istediginiz progralara rahatlıkla seçerek izleme keyfini yakalayabilirsiniz.

Mevcut üye kampanyalarından yararlanarak salonunuzda yan oda uygulaması ile odanız da mutfagınızda dilediginiz yerde digitur kanallarından ve izleme keyfinden yararlana bilirsiniz.

Digiturk ek servisleri ile televizyonunuz’dan cep telefonunuza baglanıp seçenekleri gözden geçirebilir ve uygulamayı telefonunuzdan yönete imkanı da sağlamaktadır.

Yeni çözümleri ile her şekilde internet ve telefon baglanısıyla hizmet vermekte olan digitur izleyicilerine en güzel hizmeti sunmaktadır.

Digitürk müşteri hizmetleri 0212 473 73 73  numaralarına 7/24 ulaşabilir paket sorgulaması veya herhangi ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Online işlem yapmakta artık Digitürkte çok kolay,internet üzerinden fatura ödemelerinizi ve ürün degişikligi kapsamındaki seçenekleri yapabilirsiniz.

Yorum yapın