DOĞRUCAN MOBİLYA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Ege’nin en büyük yerli mobilya markası olan Doğrucan Mobilya, kurulduğu ilk günden beri güvenilir, kaliteli ve seçkin üreticilerinin ürünlerini güleryüzlü hizmet anlayışıyla müşterileri ile buluşturmaktadır. Doğrucan Mobilya’nın farklı moda akımlarının temsilcisi olmasının yanında ve özgün duruş sergileyen ürünlerini ekonomik fiyatlar ve kampanyalar ile müşterilerine sunması, başlangıçta Ege ve Marmara’da, günümüzde ise ülkemizin her yerinde Doğrucan Mobilya’yı tercih edilen bir marka haline getirmiştir.

Haftanın 7 günü ziyaretinize açık olan Doğrucan Mobilya mağazalarında, evinizde ortaya çıkarmak istediğiniz dekorasyon stilleri hakkında fikir sahibi olabilir, evinize yakışacak, son moda, tasarımsal mobilyaları edinebilirsiniz. Evinizin mobilya gereksinimlerini tamamlama konusunda tarz ve dizayn açısından kararsızlık yaşıyorsanız, Doğrucan Mobilya mağazalarında profesyonel çalışma ekibinden danışmanlık yardımı alabilirsiniz.

Doğrucan Mobilya, evinizin ihtiyacı olan bütün mobilyaları ve diğer temel eşyaları bir arada bulabileceğiniz en doğru adrestir. Yatak odaları, yemek odaları, bebek ve genç odaları, koltuklar, kanepeler ve duvar ünitelerinde çok sayıda mobilya seçeneği barındırmasının yanında, sehpa, beyaz eşya, baza ve birçok ev aksesuarı çeşitleri ile evinizi baştan aşağı döşeme imkanı sunar.

7/24 hizmetinizde olan müşteri temsilcilerimiz ile şikayet , görüş ve önerileriniz sunabilir ve ürün takibi , kampanyalarımız hakkında bilgi de alabilirsiniz. Sizler için kaliteli ve güvenilirliğin adresi olmayı sağlayan Doğrucan mobilya sizler için hizmet vermeye geçmişten günümüze kadar devam etmektedir.

Müşteri temsilcisi destek hattı ; 0850 222 58 68 numaralarınız’dan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın