DOĞTAŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Doğtaş; bugün dünyanın birçok noktasında mağazası bulunan ve övgüyle bahsedilen Doğtaş’ı, küçük bir atölyede Doğan Mobilya adıyla kurar. İstanbul İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen 2016 yılı “En Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni”nde, “Mobilya Sektörünün Başarılı İhracatçısı Ödülü” almıştır. Doğtaş bugün; dünyanın birçok seçkin noktasında bulunan 200’ün üzerindeki konsept mağazasıyla, Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer almaktadır.

Öncü çalışmalarıyla sektöründe takip edilen ve örnek alınan Doğtaş; kalite ve tasarım anlayışıyla ve yaşam tarzlarını belirleyen ve dünya markası olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen güçlü bir konumdadır.

Türkiye’nin ve dünyanın her noktasında mağazalarımıza ulaşabilir ve mağazalarımızdaki sergilenen tüm tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Sizin için en iyi tasarımları ile hizmet vermekte olan Doğtaş geçmişten günümüze bir çok işler de bulunmuş ve birçok ödüle layık görülmüştür. Kaliteli ve güvenilirliği ile tek adresi olan Doğtaş bünyesinde çalıştırdığı profesyonel ekibi ile sizlere her an hizmet sunmaktadır.

Bugün en iyi tasarımları ile evlerinizde , Ofislerinizde , bahçenizde sizler için en kaliteli tasarımlar ile yaşam alanlarınızda kendinizi iyi hissetmenizi sağlamaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile bir çok renk ve kalite sunumu yapan Doğtaş sizin kaliteli yaşam sürmeniz için en iyi hizmeti sunmaktadır.

Dogtaş’ın 7/24  günün her saati ulaşabileceğiniz ürünler hakkın da kaliteli hizmet alabileceğiniz müşteri hizmet danışanlarımız ile şikayet, görüş ve önerilerinizi suna bilir ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

üşteri temsilcisi destek hattı ; 0216 425 00 02 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın