Dominos Pizza Sipariş Hattı ve Dominos Direkt Telefon Numarası

Dominos Pizza Sipariş Hattı ve Dominos Direkt Telefon Numarası

Dominos: pizza fast food markasıdır. Pizzasıyla ünlü olan bu dominos fast food zinciri gerçekten pizza konusunda çok iyi. Burada yediğim hiçbir pizzayı beğenmediğim olmadı. Yaklaşık menü fiyatları tek kişi 20-25 lira civarında. Bazen kampanyaları bulunuyor. Bunları yakalamanız durumunda daha ucuza pizza yemeniz söz konusu olur. Bir çok ilde dominos bulunuyor, sadece illerde mi? İlçeler bile bulunuyor. Türkiye’nin her yerine yaygınlaşan bir marka oldu. Bol mazemos, americano, sosyal pizza gibi bir çok farklı menü var. Dominos pizza diyet yapanları ve vejeteryanları da unutmadı. Onlar içinde uygun lezzetler var. Ayrıca 3 adet farklı sos mevcut. Bu soslar pizzanın yanında ücretli olarak satılıyor. Yan lezzetlere baktığımız zaman, patates kızartması, nuggets, sarımsak kenarlı ekmek gibi yan ürünleride mevcut. Biraz yağlı olmasına karşı lezzetleri gerçekten mükemmel.

Dominos’tan pizza siparişi vermek artık çok kolay. Dominos Pizza Sipariş Hattı’nı  arayarak sipariş verebilirsiniz. Sipariş sırasında size bazı sorular sorulacak. Pizzanın hamur tipi: ince mi , kalın hamur mu? Nasıl hamur kullanacaklarını size soruyorlar. Buda çok büyük bir avantaj. Aynı zamanda pizzanın hamurunun kenar tipinide seçebilirsiniz. Sucuk kenarlı, sarımsak kenarlı gibi bir çok çeşit mevcuttur. Diğer sorulacak sorulardan biri ise içecek. Pizzanın içeriğinde sevmediğiniz malzeme varsa mutlaka sipariş sırasında belirtiniz.

Dominos Pizza Sipariş Hattı Numarası Kaç? Dominos Direkt Telefon Numarası Nedir?

Dominostan vereceğiniz lezzetler 30 dakikada kapınızda. Dominos Pizza Sipariş Hattı Numarası: 444 33 22. Bu numarayı kullanarak lezzeti 30 dakika içerisinde kapına taşıyabilirsin. Eğer ki sipariş 30 dakika içerisinde kapına ulaşmazsa, siparişinize para ödemiyorsunuz.

Dominos şikayet ve öneri hattına ise 0850 755 33 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın