Dr. Feridun Kunak Show WhatsApp İletişim Telefon Numarası

Kanal 7 ekranlarında Dr. Feridun Kunak Show hafta içi hergün kanal 7 ekranlarında eşi ile birlikte televizyon ekranlarında hasta olan kişilerin sorularını cevaplıyor. Doktor Feridun Kunal Hastalık esnasında yaşanılan sorularınıza whatsapp telefon numarasından mesaj atabilirsiniz. Kanal 7 televizyon canlı yayını hafta içi her gün televizyonda Dr. Feridun Kunak Show izleyerek kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz. Canlı yayına bağlanarak şikayetlerinizi doktora sorabilirsiniz. Bazı bitkisel ürünlerin kullanımı ile ilgili doktora danışabilirsiniz. Dr. Feridun Kunak Serap Kunak ile evlidir. Sağlık programı olan kendi isimleri verdikleri ve Kanal 7 ekranlarında sağlık bilgileri verdikleri program sunmaya devam etmekteler ve aynı zamanda kendi özel muayenesinde de insanları kontrol etmektedir.

Doktor Feridun Kunak Sağlık örgütleri ile ilgili bir çok dernek ve kuruma üyedir. Uzmanlık alanı olan dahiliye alanında iç hastalıkları ve günümüzde ortapedik sorun yaşayanlara sağlık yardımcı olmaktadır. Feridun Kunak ‘ın kendi resmi web sayfasında diğer iletişimn ve özel muayenesi iletişim ve yol haritası bulunmaktadır. Öncesinde Kanal 7 de Dr Feridun Kunak televizyon programında doktoru arayabilirsiniz.

Doktor Feridun Kunak Show Kanal 7 WhatsApp İletişim Telefon Numarası
0312 285 85 30
0312 284 07 07

E-mail: [email protected]

“Dr. Feridun Kunak Show WhatsApp İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Selamın aleyküm hocam hocam benim surekli karnım ağrıyor geçtiğimiz senenin 4duncu ayinda gaz sıkışması oldu hastaneye gittim ilac verdi rahatlattı ama ağrılarım dahada arttı bir porsiyonunda altinda yiyorum ama yine ağrıyor anormal bir şekilde karnım şişiyor kavislik var lavoboya çıkamıyorum ciksamda zorla yine şişlik inmiyor agrım dinmiyor gaz atmadada zorlanıyorum ne yapmalıyım yardımcı olursanız duaciniz olurum zor durumdayım simdiden teşekkür ederim

    Cevapla

Yorum yapın