D&R KİTAP SİPARİŞİ

D&R ilk mağazasını 1997 yılında açmıştır ve geçmişten günümüze kadar en iyi kitap ve kırtasiye bölümü ile sizlere hizmet vermektedir. Tüm Türkiye de her noktasında mağazalarını bulabilirsiniz. D&R mağazası sizlere keşif imkanları sunmaktadır.

D&R her kitabı kendi bünyesinde geniş ürün yelpazesi ile hizmetinize sunmaktadır. Hemen hemen her kitap bulunmakta ve soru bankası, ders kitapları ve bir çok ürünleri sizlerle buluşturmakta ve hem okuyan hemde dinleyen Türk toplulukları ile desteklenmekte ve her zevke uygun kitapları veya okul malzemelerini çocuktan gençlerimize kadar tercih edilmektedir.

D&R internet sitelerimizi ziyaret edebilir ve kitap siparişlerinizi internet üzerinden verebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı kargo yolu ile sizlere 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Kaliteli ve güvenirliği vizyon haline getirmiş ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

D&R sizler için bir çok ürün satışının yanı sıra bir çok etkinliklerin sponsoru olup sizler için iyi vakit geçirmenizi sağlamakta ve her ünlünün sizlerle buluşmasını ve gelirlerini ihtiyaçlı yerlere dahil bağışlamaktadır. Birçok olanakları ile kitapçılık sektöründe geçmişten günümüze kadar tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

7/24 müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir şikayet görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz , ayrıca ürün kargo takiplerinizi yapabilir ve herhangi bir ürünümüz hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

D&R müşteri temsilcisi destek hattı ; 0212 997 00 00 

D&R genel müdürlük numarası ; 0212 997 01 91 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın