DSMART ÇAĞRI MERKEZİ TELEFON NUMARASI

D-smart 2007’den beri hizmet vermekte olan ve türkiye’de önde gelen dgital platformu ve internet saglayıcıdır.

D-smart kullanarak futbol kanallarınızı rahatlıkla evinizde izleme imkanı yakalayabilirsiniz.

D-smart çocuk kanalları.belgesel kanalları,aile kanalları,filim kanalları,spor kanalları ve tüm ulusal kanalların yayınını izleyici kitlesine saglamaktadır.

2010 yılından itibaren internet servisi saglamakta ve net fiyat olarak kullanıcılarına sunmaktadır.

Ürün  ve hizmetlerine her fiyata ve her seçenege uygun olarak hazırlayan D-smart ögrenciye yönelik yeni fiyatlandırması dahil net fiyat tek kalite olarak kullanıcı kitlesine hizmet vermektedir.

Sınırsız fiber internet ve ADSL internet baglantıları sunan D-smart her koşulda kaliteli hizmet için çalışmalarını devam etmektedir.

D-smart müşteri temsilcisine 7/24 ulaşabilirsiniz ve herhangi bir konuda kanallarınıza ve internetiniz ile ilgili her konuda yardım isteye bilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki numaralarda bizlere ulaşmak ve yardım destek hattımızdan sorun çözümü istemeniz yeterli olacaktır.

D-smart kurulumu artık çok kolay bir gün içerisinde başvuru yaptıgınız taktirde aynı gün kurulum için adresinize gelip kurulumu gerçekleştirmek D-smart ile çok kolay.

D-smar müşteri hizmetleri telefon numarası ; 0850 266 0 266 numaralarından gerekli soru ve önerilerinize ulaşabilirsiniz.

Online olarak başvuru yapabilir , her hangi ödeme kanal veya paket degişikligi ile yeni avantajları takip edebilir ve dilediginiz seçenekleri satın alma imkanı yakalaya bilirsiniz.

D-smart hızlı başvuru hattından yararlanarak telefon üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir kurulumunu saglayabilirsiniz.

D-smart hızlı kurulum hattı;0850 266 00 66 

 

Yorum yapın