E-tesettür Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

E-tesettür Türkiye’de tesettür giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2012 tesettür giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra müşterilerine tesettür giyim sektöründe birçok farklı modelden ürünlerinin yanı sıra tesettürlü olmayan müşterilerine de hizmet vermiştir. Ürünlerini internet sitesi üzerinden satışa sunan E-tesettür birçok farklı markanın ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, elbise, etek, mont, eşofman, ferace, kaban, abiye, eşarp ve şal gibi farklı markalardan ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca E-tesettür beden beden giyim sektöründe bulunan ürünleri sayesinde beden bulmakta zorlanan müşterilerine de hizmet vermetedir. E-tesettür müşterilerine Armine, Loreen, Pierre Cardin, Modagül, Butik Melina ve Aknisa gibi birçok farklı markanın ürünlerini satışa sunmuştur. Uluslararası alanda müşterilerine hizmet veren E-tesettür Türkiye genelinde bulunan müşterilerine verdiği hizmetlere ek olarak yurt dışında bulunan müşterilerinin de internet sitesi üzerinden sipariş verme imkanı bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan E-tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. E-tesettür internet sitesi üzerinden taksitli bir şekilde alışveriş yapma imkanınız bulunmaktadır. Farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ödeme imkanı sunan E-tesettür müşterilerine keyifli ve güvenli bir şekilde ödeme ve alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikler sorular ve yaşadıkları sorunlar için E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

E-tesettür müşteri iletişim telefon numarası: 0850 200 92 00

Arama terimleri: E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın