Elektrik Kesintisi Direkt Telefon Numarası, Elektrik Ne Zaman Gelir?

Elektrik Kesintisi Direkt Telefon Numarası, Elektrik Ne Zaman Gelir?

Elektrik kesinti hattı ile artık çok kolay bir şekilde kesilen elektriğiniz hakkında arıza kaydı oluşturabilir,elektrik kesintisi hakkında bilgi edinebilir bölgenizdeki tüm planlı plansız kesintiler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.. Elektrik kesintisi hattı 186 ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet  verilmektedir. Çağrı merkezimizde çalışan binlerce ekimiz ile sizlere en iyi hizmeti verme adına bizler buradayız. Elektrik kesinti hattı 186 ile hayatınızı kolaylaştırma var mısınız? Artık elektrik kesintisinden kaynaklanan zaman kaybınız olmayacak. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Elektrik kesinti hattı 186 ile hayatınız çok daha kolay olacak. Çağrı merkezinde çalışan ekiplerimiz özenle seçilmektedir.  186’yı aradığınızda ilk olarak sizlere çağrı merkezimizin sistem kaydı cevap vermektedir. Planlı kesintiler,anlık kesintiler,bakım çalışmaları yada arıza kaydınız için sizlere tuşlar belirlenmiştir. Bu tuşlar sayesinde sizlere kolaylık sağlanmıştır. Elektrik kesinti hattı 186 ile bir çok kolaylık bir telefon kadar yakındır.

Elektrik kesildiğinde hayatımız duruyor.Tamamen duruyor hatta. Cep telefonlarımız, bilgisayarlar, buz dolabı dahil her şey. Sicaklar da iseniz klimanız bile gidiyor. Bu gibi durumlarda çok mağdur oluyoruz. Elektrik kesintileri genellikle planlı olarak yapılıyor. Bu gibi planlı yapılan elektrik kesintilerinin,  ne zaman son bulacağını öğrenmek için elektrik kesintisi çağrı merkezi arayabilirsiniz.

Elektrik İhbar Hattı Telefonu Kaç? Elektrik Ne zaman Geleceğinizi Nasıl Öğrenirim? Planlı Elektrik Kesintileri

ALO 186 tuşlayarak elektrik kesintileri hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer meşgül çalışıyorsa genellikle çok kişi aradığından çalar. Herkesin başında elektrik sorunu olduğu anlamına gelir.

Yorum yapın