Emniyet Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı’na bağlı olan bir kurumdur. Genel müdürlüğü Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ülke içinde güvenliğin kusursuz biçimde idame edilmesinden sorumludurlar. Belirli yasa, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca kolluk kuvvetlerinin görevlilerinin güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. Bünyesinde bulunan eğitim birimleri, iç denetim birimi, il ve ilçe emniyet birimleri, hukuk birimleri, özel harekat birimi ve teftiş kurulu birimi gibi birçok kurum vardır. Tüm bu birimler, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde faaliyet göstermektedir. Emniyet Genel Müdürlüğü hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için Emniyet Genel Müdürlüğü çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğünün; yasaların belirlediği esaslar doğrultusunda emniyetin sağlanması, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması, diğer resmi kurumlarla iş birliği yapma, olay ve suçlulara özel harekat planı yapmak, suç risklerine karşı önlem almak, kamuoyunu suç, olay ve riskler hakkında bilgilendirmek gibi birçok başlıca sorumluluğu bulunmaktadır. Yaşadığınız herhangi bir problem varsa Emniyet Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 7/24 faaliyette olan müşteri temsilcileri ile günün her saat diliminde kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Tüm sorularınız için Emniyet Genel Müdürlüğü çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Eğer acil bir durum değilse web sitelerindeki formu doldurarak iletişim kurabilirsiniz. En kısa zamanda tekrar size dönüş sağlayacaklardır.

Emniyet Genel Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 462 04 62 

Arama Terimleri; Emniyet Genel Müdürlüğü canlı destek, Emniyet Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Emniyet Genel Müdürlüğü irtibat numarası, Emniyet Genel Müdürlüğü telefon numarası, Emniyet Genel Müdürlüğü çağrı merkezi iletişim numarası, Emniyet Genel Müdürlüğü şikayet hattı, Emniyet Genel Müdürlüğü ihbar hattı

Yorum yapın