Emsan İletişim Telefon Numarası

Bir züccaciye markası olan Emsan tam olarak 1971 senesinde kurulmuştur. Mutfak alanında ürünler üretmekte olan marka kurulduğu yandan bu yana çeşitli ürünleri ile oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Mutfakların vazgeçilmez markası olan Emsan markasının ürünleri hem şık olması hem de ekonomik olması ile neredeyse herkesin mutfağında yer almaktadır. Günümüzde sofra grubu, mutfak grubu, elektrikli ürünler ve çeyiz setleri kategorileri altında ürünlerini listeleyen Emsan markasında yemek takımları, kahvaltı takımları, çay kahve pasta takımları, sofra servis, çatal kaşık bıçak takımı, pişirme, mutfak gereçleri, içecek hazırlama, kahve makinesi, çay makinesi, mutfak robotu gibi ürünler yer almaktadır. Özellikle yeni evlenen çiftler için her sene çeyiz setleri kategorisinde kampanyalar ve fırsatlar düzenleyen Emsan markası mağazaları neredeyse Türkiye’nin her ilinde hizmet vermektedir. Ayrıca markanın resmi internet sitesini de ziyaret ederek Emsan markası üzerinden dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyip online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Kredi/banka kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kapıda ödeme seçeneği de bulunan Emsan’da 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde de kargo ücreti vermiyorsunuz. Firma hakkında daha çok bilgi edinmek için Emsan çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Emsan Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Hem yeni evlenenlerin hem de annelerin vazgeçilmez markası olan Emsan  iletişim numarasını arayarak markanın ürünleri hakkında merak ettiklerinizi ya da şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Emsan müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 495 22 22’dir. Emsan müşteri temsilcisine bağlanarak aynı zamanda internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde yaşadığınız sorunlarını dile getirebilir ya da kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Her geçen gün zücaciye alanında yeni ürünleri üreterek herkesin beğenisini kazanan Emsan müşteri memnuniyetini oldukça önemsemekte ve dikkate almaktadır.

Arama Terimleri: Emsan irtibat telefonu, Emsan müşteri hizmetleri, Emsan müşteri temsilcisi, Emsan çağrı merkezi, Emsan şikayet hattı, Emsan iletişim numarası, Emsan telefon numarası, Emsan canlı destek,

Yorum yapın