Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Telefon Numarası

Tarihi oldukça köklü olan Eskişehir ili Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında yerini almaktadır. İslam öncesinden itibaren birçok topluluğa ve medeniyete kapısını açan Eskişehir sadece hem şehrin güzelliği hem de coğrafik konumu nedeniyle en önemli ticaret noktalarından birisi haline gelmiştir. Tarihi ile ziyaretçileri mest eden Eskişehir hiçbir tarihi kalıntılara zarar vermeden restrorasyon çalışmaları ile geçmişine sahip çıkmaktadır. Eski zamanlarda Dorlion adı ile anılmaktaydı ve hem Selçuklu hem de Osmanlı dönemlerinde en çok ziyaret edilen şehirler arasındaydı. Ayrıca Eskişehirin ev sahipliği yaptığı medeniyetler arasında ise Bizans, Frigya, Anadolu Selçuklu ve Osmanlı Devletleri yer almaktadır. Eğitimin de bir hayli önemli olduğu Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversiteleri yer almaktadır. Özellikle sosyal aktivitelerin ve etkinliklerin önemli bir yere sahip olduğu Eskişehir’in Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda tam üç sahne yer almaktadır. Kültür ve sanat bakımından halka hizmet vermekte olan Eskişehir Belediyesi aynı zamanda ulaşım, sosyal hizmet ve eğtiim gibi alanlarda da çalışmalar yaparak şehri güzelleştirmeyi amaçlamaktadır.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Şehirde yaşayan ve şehri ziyarete gelen halkın refah ve huzur içerisinde yaşaması için çalışan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iletişim numarasından belediyeyi arayarak şehir hakkında sormak istediklerinizi ya da şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri telefon numarası + 90 530 140 33 74’tür. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezini arayarak aynı zamanda şehrin projeleri hakkında sormak istediklerinizi ya da memnuniyetsizliğini aktarabilirsiniz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İletişim E-Posta Adresi:

info@eskisehir.bel.tr

Arama Terimleri: Eskişehir Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi irtibat telefonu, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi temsilcisi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi telefon numarası, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi

Yorum yapın