Esra Erol ATV Başvuru Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası

Esra Erol evlilik programlarının kaldırılmasının ardından ATV ekranlarında bambaşka bir program ile devam etme kararı aldı. Esra Erol programını arayarak sizde ihbar etmek isteyebilirsiniz. Esra Erol canlı yayına bağlanarak bildiklerinizi anlatabilir ve kaybolan insanların umutlarına ışık tutabilirsiniz. Esra Erol artık evlilik programı yerine ayrılan eşleri birleştiriyor. Birbirini kaybeden aileleri birleştiriyor. Hırsızlık cinayet gibi çözümlenmeyen olayların peşinde koşarak çözümlemek için mücadele ediyor.

Günümüzde en çok yaşanan olaylar ise, hırsızlık ve kaçırma olduğu için program akışı şu an kaybolan çocukları bulmak için Esra Erol canlı yayında kaybolan kaybedilen canları bulmaya çalışıyor.  Esra Erol ‘u canlı yayında arayarak iletişime geçmek isteyebilir veya whatsapp ihbar hattından ihbar edebilirsiniz. İhbar etmek istediğiniz konuyu başında belirterek ilgili resim veya video yada belge gibi içerikleri ekleyebilirsiniz. Esra Erol iletişim telefon numarası 0212 ile başlamaktadır.

Esra Erol ATV Başvuru Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
0212 975 05 05

Esra Erol ATV WhatsApp İhbar Hattı
0545 975 05 06

Esra Erol ‘da Tv sizde başvuruda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak.
Başvuru Formu

“Esra Erol ATV Başvuru Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

 1. Selam aleykum ben ferhat turkmen turkmenistandan katilyorum lutfen beni shu numara arayin bende birsheyler sormak istiyorum Reshit abi hakginda +99362108300

  Cevapla
 2. Sayın yetkili,

  Ankara’da aradığı kişinin adını bile üç gündür öğrenemeyen birinin muhabiriniz olarak istihdam edilmesini sizin kalitenizde bir programa yakıştıramıyorum.
  Ele aldığınız her konuda toplum için ders çıkarmaya çalışırken kendi dlini gramer hatası yapmadan konuşamayan birini muhabir olarak karşımıza çıkarıp “Her ne şekilde olursa olsun meşhur olmanın iş bulmak için yeterli olduğu” ve “Yaptığı işi hakkıyla yapıp yanlış isimle adam aramanın kabul edilebilir bir hata olduğu” mesajlarını iletmek mi istiyorsunuz?
  Aradığınız KAYIP kişinin adını bilmeme ironisini bize saygısızlık olarak görmüyor musunuz?
  Saygılarımla

  Cevapla

Yorum yapın