Eti Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Eti Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Bir dünya lezzeti olan eti neredeyse bilmeyenimiz yoktur.Dünyada en bilindik firmalar arasında eti gelmektedir. Eti markasının ürünler gerçekten de kaliteli ve uygun fiyatıyla yurt dışında olduğu gibi ülkemizde de çok tutulmaktadır. Eti markasının piyasada onlarca ürünü vardır. Bunlardan bazıları eti alaska. Buz gibi ferahlatan şeftali ve misket limon aromalarıyla tadı damağınızda kalacak bir ürün eti alaska sticks. Eti soho bi tatlı kaçamak gerçek meyve parçaları hurma ve yulaftan gelen hafiflik çikolata lezzetiyle buluşuyor ve eti cin. Enfes meyve parçacıklarıyla buluşan bisküvi eti markasının ürünlerinden sadece bir kaçı.

Bu lezzetleri ülkemizde neredeyse tatmayanımız yoktur. Bisküviler, gofretler, krakerler, kekler, turtalar, kahvaltılık ürünleri, sağlık ve lifli ürünler, çikolatalar, soğuk ürünler, dondurulmuş ürünler ve bebeklere özel kategorisiyle bünyesinde onlarca ürünü barındırmaktadır. Bu lezzeteleri sizlerle buluşturup her zaman daha iyisi için çaba gösteren eti markasını bir dünya markası haline getiren tek şey lezzetidir diyebiliriz. Eti markasının tarihine baktığımız zaman bu tarifi mümkün olmayan enfes lezzetlerin oluşturulduğu firma 1962 de kurulmuştur.Sektörde her zaman yenilik ve kalite arayan eti firması 1962 yılından bu güne kadar çizgisini bozmamış ve her zaman yenilik ve kalite yönünden kendini daha iyi bir hale getirmek için çalışmıştır.Damaklarda ve zihinlerde güzel bir iz bırakan eti firması dün olduğu gibi bugün de kalitesini konuşturmaya devam etmiştir.

Ülkemizde bazı ürünlerin ilkleri eti firması tarafından gerçekleştirilmiştir. Bunlardan bazıları ilk lifli bisküvisi Burçak, ilk hazır kızarmış ekmeği Etimek, ilk sanayi tipi keki olan Üzümlü, Meyveli ve Kakaolu Dilim Keki, ilk paketlenmiş turtası Turti, ilk glutensiz ürünler markası Pronot ve ilk ıslak keki Browni gibi ülkemizle ilkleri buluşturan firma benzersiz lezzetleriyle damaklarda iz bırakmış ve aynı doğrultuda giderek hizmet vermeye devam etmiştir.

ETİ Müşteri hizmetlerine 2 telefon numarası ile ulaşabilirsiz.

  • 0800 211 0 384
  •  0216 651 0 384

Bu telefon numaralarını kullanarak eti çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın