ETS TUR ÇAĞRI MERKEZİ TELEFON NUMARASI

Ets tur 1991 yılında sektöre ilk adımlarını atmış ve günümüze kadar bütün tatil planları için ,düzenlenen geziler için tercih edilen bir şirket olmakla birlikte sizin ve ailenizin  hayalleriniz olan ülkelere rahatlıkla gidebilir en değerli tatil günlerinizi geçire bilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı tatil seçenekleri ile otel konaklama her şey dahil paket avantajları sağlamaktadır.

İster iki gece üç gün isterseniz de dört gece beş gün tatil sürelerinizi şehir şehir gezerek yurt içini ve yurt dışını gezme imkanları ve yeni uygun fiyatları ile değerlendirebilirsiniz.

Ets tur için yapmanız gereken tatil günlerinizi planlamak ve nereye gitme istediğiniz şehri veya ülkeleri seçmek geri kalan tatil planlamalarınızı rotasını belirlemek ets tur’un hizmetinde olacaktır.

Etstur iletişim hatlarından her türlü tatil fiyat ve olanaklarını öğrene bilir kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Balayı avantajlarında uygun fiyat tek kalite olarak hizmet sunmakta ve balayı çiftlerinin hayallerini gerçekleştirecek rüya gibi bir zaman geçirme olanağını sağlamaktadır.

Erken rezervasyon fırsatı ile dünyanın bir ucuna uygun fiyatlar ile gitmeniz mümkündür. Etstur ile anlaşmaları bankaları incelemenizi öneririz. Çünkü etstur firması bazı bankalar ile anlaşma yapmaktadır. Bu gibi durumlarda %5 gibi indirim kazanmanız mümkün olur

Online sitelerimizden gideceğiniz yerin kataloglarına ve otel anlaşmalarımıza ulaşabilirsiniz.

Ets tur müşteri hizmetleri telefon numarası; 0850 955 55 55 

Yurt dışı iletişim numaralarımız ve genel çağrı merkezi numaralarımız ; 444 03 87

Ets tur ile hayallerinizi gerçekleştire bilir görmek ,gezme ve tanımak istediğiniz şehirleri adım adım gezebilirsiniz.

Yorum yapın