Evidea Kargo Takip Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Evidea evin için herşey satılan internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz çok büyük bir platformdur. Alışveriş yapmak için Evidea internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde müşteri hizmetleri arayarak sipariş takibi yapabilirsiniz. Kargo ile evinize kadar gelen ürünler siz kendi montajını yaparsanız daha da ucuza bir fiyat gelmektedir. Aldığınız ürünlerin fiyatları çok uygun fiyata alabileceğiniz gibi kendi montajını kendiniz yaparak ürünü daha iyi tanıyorsunuz. Bazı ürünler çok uygun olabildiği gibi markasında göre daha da pahalı olabilmektedir.

Evidea internet sitesi üzerinden stok fazlası olan ürünler kampanya yapılırsa maliyetine satılmaktadır. En uygun fiyata kaliteli müşteri hizmeti ve ürün alabileceğiniz Evidea sayfası üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Evidea müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası 0850 ile başlamaktadır. Evidea çağrı merkezinde çalışan müşteri hizmetleri yetkilileri hafta içi sabah saat 08:00 ile akşam 18:00 a kadar hizmet vermektedir. Hafta sonları sadece Cumartesi günü çalışmaktadırlar fakat Evidea sitesi üzerinden destek alabilirsiniz.

Evidea Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 532 22 22

Evidea Müşteri Hizmetleri Email Adresi
[email protected]

“Evidea Kargo Takip Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Ben 24.04.2018 tarihinde ürün siparişimi verdim ve ödemeyi yaptım ürünüm bana ne zaman ulaşacak herhangi bir bilgi vermedinz ve ben anneler günü için verdim siparişimi 13 Mayıs’a kadar elimde olur mu beni merak içinde bırakmasanz ve ara ara bilgi verseniz çok sevinirim

    Cevapla

Yorum yapın