EVİMEVİM

Emin evim Türkiye ve Dünya da bir ilki geliştirerek faizsiz ev sahibi olma imkanı sunmaktadır. Her bütçeye göre dilediğiniz yerden ev seçenekleri ile sizleri ev sahibi yapmaya ve sınırsız kaliteli hizmet sunmaktadır.

Eminevim’den nasıl ev alınır diye düşünüyorsanız. İlk önce bütçenizi ayarlamanız ve sonra nasıl bir ev istediğinizi düşünmelisiniz. Daha sonra kaç taksite bölünmesi gerektiğini ve sizin için en uygun ödeme planları ile ev sahibi olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bizimle müşteri hizmetlerimizle veya gayrimenkul ofislerimizi ziyaret ederek bilgi almanız gerekir. Her ay havuzda toplanan para ile bir noter huzurunda sıra tespiti sonucu bir kişiye ev alınır.

Bu sistemle ilk ay evini alan kişiler kirada kalmak derdinden kurtulup kendi evlerine yerleşmektedir. Ve daha sonra sıradaki kişiler için yardımda bulunarak onlar da ev sahibi yapılmaktadır.

Bu sistem de  kişi evini alana kadar yardım aldığı için her ay taksitleri düşer. Evini aldıktan sonra diğer ev alacak kişilere de yardım edecekleri için taksitler tekrar dan yükselmektedir. Belirlenen kesin bir tarihte ev teslim edilir. Daha sonra müşteri kalan taksitleri ödemeye sabit bir şekilde faiz’in yükselme veya azalma yaşamadan devam etmektedir.

Emin evim piyasada güvenilirliği kazanmış olup ev almak için herkesin tercih ettiği tek gayrimenkul olarak bu güvenirliği kaliteli hizmeti ile devam ettirmektedir.

Çekilişe katılmak , faiz ve vade oranları, görüşlerinizi herhangi şikayetlerinizi bildirmek için ve ya bilgi alabilmek için 7/24 444 numaralı telefonlardan müşteri temsizcilerimiz’e ulaşabilirsiniz.

 

Müşteri hizmetleri numaramız ; 444 36 36 

 

Yorum yapın