EVKUR MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır.  Sadece halı satışı yapan firmamız, bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim satışları sunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar, kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Geniş ürün yelpazesi ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet ile her geçen gün sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bugün yüklü alışverişlerinizde taksit imkanı sunan ev kur ödeme konusunda her bütçeye yardımlarını ve eşya sahibi yapmak için kaliteli şekilde hizmetleriniz sürdürmektedir.

Evkur outlet mağazalarımızda sizler için en uygun ürünlerin satışından sizlere uygun fiyata kozmetikten elektronik ürünlere kadar her seçeneğe her bütçeye uygun ürün yelpazesi ile de sizlere hizmet vermektedir.

EVKUR olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktayız, tüm Türkiye’de her ilinde ve şehrinde mağazalarımız bulunmakta ve her mağazamız aynı kalitede hizmet vermektedir.

Müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her zaman size hizmet vermektedir. Tüm şikayet, görüş ve önerilerinizi , taksit takiplerinizi veya ödeme planlarınızı takip edebilirsiniz.

Evkur müşteri hizmetleri destek hattı ; 0212 473 46 46 numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın