EVY BABY MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Evy baby 2004 yılından itibaren elliyi aşkın ülkede sizlere hizmet vermek amacı ile kurulmuş bir bebek bezi markasıdır. Evy baby bebekleriniz için ve onların sağlıklı bir cilt ile büyümelerini sağlamaktadır. ve bunun için çalışmalarını gün geçtikçe daha fazla büyütmektedir.

Evy baby tüm Türkiye ve tüm dünyada siz tüketiciler ile buluşup kaliteli ve güvenilir bir ürün sunmaktadır. Her bebeği ve onların cildini göz önünde bulundurarak tasarladığı bebek bezlerini siz tüketiciler ile buluştururken bebekleriniz’in rahatça hareket edebilmesi ve ciltlerinin hava almasını sağlamaktadır. Kısa sürede tüm dünyanın tercih ettiği marka olma yolunda ilerlemekte ve çalışmalarını sürdürmektedir. Uzman ekibi ile birlikte laboratuvarlar’da  çalışmakta ve klinik testleri ile evy baby bebek bezlerini üretmektedir. Türkiye’nin kuruluk testi  belgesine sahip olan bir bebek bezi markasıdır. Evy baby bebek bezlerinin yanı sıra bebekleriniz’in hassas ciltleri için tasarladığı ıslak havluların krem bazlı olması ile birlikte siz annelerimizin tercihleri haline gelmiştir.

Tüketicilerin bütçelerini de düşünen Evy baby en uygun fiyata ürünlerini tüketici ile buluşturmaktadır. Evy baby müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz. Ayrıca kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet sitelerimizden müşteri destek formları doldurarak bizlere görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Evy baby müşteri temsilcisi destek hattı ; 0850 211 08 10 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

“EVY BABY MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI” üzerine bir yorum

  1. Merhaba evyap temsilcileri ben 4′ cü çocukla sizinleyim bazen sizi eleştirdim hatalı buldum ama yinede sizden vaz geçmedim 9 yıl boyunca sizin bezleri kulanıyorum sizde benim gibi daimi müşterilerinize arada bir jest yapsanız ne güzel olacak iyiki varsınız.

    Cevapla

Yorum yapın