Faber-Castell Müşteri Hizmetleri ve Direkt Teleon Numarası Bağlanma

Faber-Castell Müşteri Hizmetleri ve Direkt Teleon Numarası Bağlanma

Faber-Castell ve müşteri hizmetleri bir Alman markasıdır. 1761 yılında Nuremberg de Kasper Faber tarafından kurulan firma günümüzde de hizmet vermekte ve ülkemizde en güvenilir firmalar arasında yerini almaktadır. Kalemler,Boyama Ürünleri,Silgiler,Aksesuarlar,Yapıştırıcı & Düzelticiler,Uçlar,Kalemtıraşlar,Markörler,Textlinerlar,Yapışkan Notluklar,Oyun Hamurları,Defterler,Dosyalar,Sanatsal Ürünler,Teknik Çizim Ürünleri,Makaslar ve daha bir çok alanda hizmet veren Faber-Castell Türkiye başta olmak üzere bir dünya markası haline gelmiştir. 1761 yılında sadece küçük bir dükkan ile hayatına başlayan firma kısa süre içerisinde kendini geliştirerek büyüme göstermiş ve bu günlere gelmiştir.

Ürünleriyle çocukların ve gençlerin haya güçünü yansıtan firma kendi çizdiği kalite doğrultusunda çizgisinden sapmadan ilerlemeye devam etmiştir. Onlarca kategoride yüzlerce ürünüyle hizmet veren firma ürünlerinde kullandığı materyaller konusunda titizlikle üzerinde durmaktadır. Ürünlerinin hiç birinde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek bir materyal bulunmamaktadır. İşte bu yüzden diyoruz ya dünyada olduğu gibi ülkemizde de köklü ve kaliteli bir firmadır Faber-Castell. SGS sertifikaları,ISO belgeleri ve TSE belgelerini sizler de inceleyebilirsiniz. İnsan sağlığı kesinlikle riske atılacak bir konu değildir. Bu yüzden firma her ürünlerinde kullandığı materyalleri titizlikle incelemekte ve insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek bir durumla karşı karşıya kalmamak için elinden gelen çabayı göstermektedir. Fibaer-Castell müşteri hizmetlerini arayarak ürünlerinde kullandıkları materyalleri ve belgelerini sorabilirsiniz.

Faber-Castell Danışma Hattı : 0850 224 23 35

Bu numarayı kullanarak sizlerde firma hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir gereken cevapları alabilirsiniz. Aklınızda en ufak bir soru işareti dahi kalmaması adına Faber-Castell firması sizler için elinden geleni yapmaktadır. Yukarıda verdiğimiz numaradan firma belgelerini de sorabilirsiniz.

Yorum yapın