FACEBOOK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Facebook 2004 yılında Mark zuckerberg tarafından kurulmuştur.İlk önece Harvart üniversitesi ögrencileri’nin arasında ücretsiz iletişim aracı olarak kullanılmaktaydı.Kısa bir sürede kullanıcılarının beğenisini toplayan facebook Harvart üniversitesi dışında da kullanılmaya ve yaygınlaşmaya başlamıştır. Dünya çapında çalışmaları gelişerek ilerleyen Mark Zuckerberg  Time gazetesi tarafından yılın adamı seçilmiştir.

Dünyanın en geniş kullanıcı kitlesine sahip her ülkeden kişiler barınmaktadır ve dünyada bir çok kişinin sık kullandığı herkesi bulabileceğiniz bir iletişim aracıdır. Facebook ile uzun zamandır görüşmediğiniz kişileri bulabilir durum, fotoğraf , video, reklam , anı, paylaşımları yaparak her duygunuzu yada özel günlerinizde bulunamayan tanıdıklarınız ile paylaşım yapabilir her anı ölümsüzleştire bilirsiniz. Facebook ile iletişimi en keyifli anlarını çıkarabilir görmeyi özlediğiniz kişiler ile arkadaşlık kurabilir bağlantılarını takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Mesenger özelliği ile görüntülü konuşabilir bilirsiniz.

İlk kurulduğu ve keşfedildiği günden itibaren gelişmekte olan Facebook bugün en çok kullanılan iletişim sitesi olarak kullanılmaktadır.

Kendi bünyesinde kişiler bilgileriniz dahil olmayan arkadaş listenizdeki kişiler ve sizin her bilginiz internet iletişim sitelerinin kullanım koşullarına uygunluğun da saklanmakta ve gizliliğiniz korunmaktadır.

Facebook üzerin’den bir çok oyun oynamanız ve boş vakitlerinizi keyifli dakikalara çevirebilirsiniz .Arkadaşlarını’zin paylaşımarı’nı like tuşu ile beğenmeniz , yorum yapmanız ve paylaşabilirsiniz.

Facebook ‘ta yaşadığınız her hangi bir sıkıntı söz konusu olduğu zaman ya da görüş ve önerilerinizi sunmak istediğinizde  bizlere 11870 numaralı destek hattından veya sitelerimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın