Fizy Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Fizy, mobil cihazlardan müzik dinlemeyi sağlayan bir mobil uygulamadır. Turkcell ortaklığıyla kurulmuş ve kullanıcılara sunulmuştur. A’dan Z’ye her türde ve her yıldan müziği Fizy uygulamasında bulabilirsiniz. Güncel müzik parçaları olduğu kadar eski parçalarda uygulamada bulunmaktadır. Günümüzde onlarca müzik uygulaması bulunmaktadır. Tüm bu uygulamalar içinden en beğenilen ve en çok kullanılan müzik uygulamasıdır. İlk kurulduğu zamandan itibaren çok sayıda kullanıcı kazanmıştır ve her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır. Fizy uygulamasının talep edilen ücret tutarı oldukça ucuzdur. 3 aylık üyelik için 4 TL gibi bir ücret karşılığında kesintisiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Uygulama ilk ay ücretsizdir. Deneme süresi dolduğunda devam etmek isterseniz ödeme yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz. Fizy uygulamasını, Google Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmada herhangi bir problem yaşarsanız Fizy müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Fizy uygulamasının oldukça fazla kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Bu nedenle aradığınız her zaman direkt olarak bağlanamayabilirsiniz. Fizy ile ilgili her türlü öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için Fizy müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Fizy kullanırken oluşan her sorununuz için Fizy çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Aynı zamanda web sitelerinde bulunan e-posta adresine mail atarak da kolayca iletişime geçebilirsiniz. Mail atarsanız, müşteri temsilcileri size en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

Fizy Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0532 532 00 00

Arama Terimleri; Fizy telefon numarası, Fizy irtibat numarası, Fizy müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Fizy çağrı merkezi, Fizy iletişim numarası, Fizy çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Fizy canlı destek, Fizy şikayet hattı, Fizy müşteri temsilcisi

Yorum yapın