Flormar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Flormar, İtalya’nın Milano şehrinde kurulmuştur. 1970 yılında İstanbul’a taşınmıştır. 110 ülkede 40 bin satış noktası bulunmaktadır. İlk olarak ‘şehrin bitmeyen enerjisi’ ilhamıyla ön plana çıkmıştır. Daha sonra makyaj malzemelerinde renk uyumlarını kullanarak gelişimine devam etmiştir. Birçok kozmetik markanın önüne geçmiştir. Her 4 günde 1 mağaza açmaktadır. Ve 1 dakikada 250 adet ürünü satmaktadır. Flormar, kendisini renklerle ifade etmiştir. Misyon olarak kadınların beklentisi ve isteklerini karşılamayı hedef almışlardır. Kadın modasının en yenilikçi sektörüdür. Her zaman yeniliğine yenilik katar. Canlı renkler kullanarak gözleri her zaman üzerinde tutar. Flormar ile ilgili herhangi bir probleminiz olduğu zaman Flormar çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Takım ruhu güçlü olan ekipleriyle, her zaman cana yakın ve nazik şekilde çözümü müşterilere iletmektedirler.

Flormar ile ilgili her türlü iade, değişim gibi her türlü sorununuz için Flormar müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer soru, öneri, istek ve şikayetleriniz için Flormar çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Genelde çoğu müşteri değişim istekleri için müşteri hizmetlerine bağlanmaktadır. Son derece sıcakkanlı, sabırlı ve donanımlı müşteri temsilcileri ile işlemler devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti son derece ön planda olmaktadır. Müşteri hizmetlerine günün her saati ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcileri 7/24 faaliyet halindedir.

Flormar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 333 03 19

Flormar Genel Merkez İletişim Telefon Numarası

0216 464 03 33

Arama Terimleri; Flormar canlı destek, Flormar müşteri hizmetleri iletişim numarası, Flormar müşteri temsilcisi, Flormar şikayet hattı, Flormar iletişim numarası, Flormar telefon numarası, Flormar müşteri hizmetleri, Flormar irtibat numarası

Yorum yapın