Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattı Direkt Telefon Numarası

Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattı Direkt Bağlanma

Bankalarla hemen hemen problem yaşamayan yoktur. Herkes bankalarla ilgili bir sorunu olmuştur. Bu sorunları gidermek için bazen bankaların çağrı merkezlerini aramak yetmemektedir. Bunun için kaliteli bankalar her zaman ki kalitesinden ödün vermiyor. Mesela,  Garanti Bankası müşterileri mağdur etmemek için “Haklı müşteri Hattı”  adı altında şikayet sistemi kurdular.

Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattı Direkt Bağlanarak Bulunabileceğiniz Şikayetler:

  • Şubede yaşadığınız problemler,
  • Kredi kartı limitleriyle ilgili problemleriniz,
  • Kredi ile ilgili problemler
  • 444 0 333 garanti bankası çağrı merkezinde yaşadığınız problemler
  • Kredi kartı üyelik aidatları
  • Hesap işletim ücretleri
  • Sizlerden alınan gereksiz haksız kesintiler
  • İnternet şubesi ile ilgili veya internet destek hattında yaşadığınız problemler,

Benzer problemlerinizi Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattını arayarak çözebilirsiniz. Bu çağrı merkezi ne yazık ki 7 gün 24 saat açık değildir. Sadece hafta içi günleri 09.00 – 17.00 saatleri arasında siz değerli Garanti Bankası müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattı Telefon Numarası Kaçtır? Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattına Nasıl Direkt Bağlanabilirim?

Bu çağrı merkezini aradığınızda karşınıza telesekreter çıkmaktadır. Buradan çıkan sekreter sizden, şikayetinizin konusunu ne olduğunu söylemenizi isteyecektir. Şikayet konunuzu yani haklı müşteri hattı ile ne konusu hakkında görüşmek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Sonrasından sistem, sizden Alo Garanti şifrenizi girmenizi isteyecektir. Şifrenizi girdikten sonra müşteri hizmetleri ile görüşeceksiniz. Ayrıca www.iletisimnumarasi.net sitesi sizler için bu yazımıza Garanti Bankası faks numarasını ve Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattı Yurt Dışı Telefon Numarasını da koydu.

Haklı Müşteri Hattı Telefon Numarası: 444 0 338

Haklı Müşteri Hattı Yurt dışından Bağlanmak: 0850 222 0 338

Haklı Müşteri Hattı Faks Numarası: 0 212 630 16 68

“Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattı Direkt Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın