Gardrops İletişim Telefon Numarası

Her kızın dolabında atmadığı ama giymediği eşyalar vardır. Tam da bu noktada Gardrops uygulaması devreye girer. Kullanmadığınız ürünleri satabileceğiniz bir uygulamadır. Etek, gömlek, tişört, pantolon, elbise, gelinlik, ayakkabı, çanta, telefon, abiye, fotoğraf makinesi, tablet, bere, atkı, şapka gibi birçok ürün satılabilmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra mini gardrops kategorisi bulunmaktadır. Bu kategoride çocuklar için ürünler bulunmaktadır. Diğer uygulamalardan ayrılan en önemli özelliği komisyon almamasıdır. Diğer tüm uygulamalar satışlar üzerinden belli bir miktarda komisyon alır. Fakat Gardrops komisyon kesmez. Sadece alıcı, aldığı ürün üzerine 3.99 TL güvence bedeli öder. Satıcıdan hiçbir kesinti yapılmaz. Sattığı tamamen kendisinin olur. Ürün satıldıktan 3 gün içinde kargolanmak zorundadır. Kargo alıcıya ulaşınca 24 saat içinde onay vermesi gerekir. Alıcı onay vermezse, sistem otomatik olarak onay vermektedir. Daha sonra satıcı onaylanmış bakiyesine geçer. Ve bakiyesini kolayca banka hesabına aktarabilir. Bankaya ödeme emri verdikten 3 işgünü içinde para hesapta olur. Tüm bu işlemlerde yaşanan her türlü sorununuz için Gardrops müşteri hizmetleri iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Gardrops sitesi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulundurmamaktadır. Sitesinde bulunan canlı destek bölümünden 7/24 iletişim kurabilirsiniz. En kısa zamanda size geri dönüş sağlayacaklardır. Müşteri yoğunluğuna göre bekleme sürenizde değişir. En geç 24 saat içinde sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Yaşadığınız tüm sorunlarınız için Gardrops e-posta adresine mail atabilirsiniz.

Gardrops Destek E-posta Adresi

[email protected]

Arama Terimleri; Gardrops müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Gardrops müşteri temsilcisi, Gardrops şikayet hattı, Gardrops irtibat numarası, Gardrops iletişim numarası, Gardrops telefon numarası

“Gardrops İletişim Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Gardrops sitesine üyeyiz tamam herşey güzelde size ulaşmak derdimizi anlatmam ne mümkün lütfen ya cevap verin artık

    Cevapla

Yorum yapın