GEZİNOMİ ÇAGRI MERKEZİ

Gezinomi 2011 yılından bu yana Türkiye’nin ve bir çok dünya noktasında otel , tur ve tatil imkanları sunan tur operatörüdür.Kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel tatil planı ve uygun fiyatları ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiyenin her bir şehrinde acentelerimiz bulunmaktadır.

Gezinomi ile tatil planlarınızı yapabilir, uygun ödeme  ve size özel kampanyalardan yararlanabilme imkanı saglayan gezinomi ile tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı turlar,uçak biletleri, araç kiralama,konaklama ile ilgili çözüm hizmetleri sunan gezinomi ile seyahat ve tatile çıkma artık sizin için çok kolay ve rahat bulabileceginiz adrestesiniz.

Balayı planı yapan bütün yeni çiftlerimiz için otel , tur , eglence ve unutulmıycak saatler ile degerlendirmek amacıyla hizmet veren gezinomi uygun fiyatları ile de bütçenize göre hayallerinizi gerçekleştirme imkanları sunmaktadır.

Tek yapmanız gereken tatil planladıgınız zamanı belirleyim bizimle iletişime geçmektir. Geri kalan bütün kaliteli hizmet, ürün ve vizyonumuz ile en iyi tatili size sunmaktadır.

Size özel kampanya ve uygun tatil paketleri ile hizmet vermekte olan gezinom erken rezervasyon ile de hesaplı tatil imkanları sunmaktadır.

Çagrı merkezlerimizden 7/24 bizlere ulaşarak tatil planlarınızı ve kolay ödeme imkanlarımızı hemen degerlendirebilirsizin.

Çagrı merkez numaraları ; 0850 466 77 44

En özel tatil günleriniz için planlarınızı erkenden yapabilir , en kaliteli ve profesyonel hizmeti alabilir gezinom ile yaşadıgınız her tatil gününün faklı oldugunu anlayabilirsiniz .

 

Yorum yapın