GOOGLE ÇAĞRI MERKEZİ

İnternet denilince akla ilk gelen internet arama motoru Google dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılan bir çok bilgiyi bünyesin de bulunduran güvenilir internet sitesidir.

Bir çok kaynağa ulaşabilmemiz de bize yardımcı olmakla beraber her bilgi , fotograf , video , bilgi, ve bütün içeriklere ulaşmamız mümkündür.

Dijital alanda gelişmekte hergün daha da yenilikler katmaktadır. aklınıza takılan ve araştırılması gereken her bilgiye ulaşmak için sadce bilgisayarınız’dan google crome a girerek tek bir tık ile aradıgınız iletiyi yazarak ulaşabilirsiniz. Google soru sormaktan çekinmeyin her bilgiyi yanlış bile yazsanız bile kelime düzeltme özelligi ile sizlere en uygun en güvenilin ve en kaliteli bilgi ve hizmeti sunmaktadır.

Google 4 yıl üst üste Amerikada en iyi internet sitesi ve arama motoru seçilmiştir. Google aramalas sonucu en iyi sonucu verebilmek için arama konumu güncel olarak ve gğncel tarih gibi 200 veriyi hesaplıyor.

Yıllık 2 trilyon aramanın yapıldıgı sitede kişi başına 270 arama hizmeti veriyor. Google şirketine yılda 2 bin kişi iş başvurusunda bulunmaktadır. Dünyanın en çok ziyaret edilen internet sitesi Google dir. Microsoft bile bing yerine google kullanmaktadır. 2020 yılına gelene kadar Google 129 milyon kitabı kendi bünyesinde hazırlamayı hedefliyor.

Google destek için herhangi bir uygulamamızdan ister mail yolu ile isterseniz sitemizden yararlanarak bizlere ulaşabilir ve yardım , görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşarak sizler için kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlayabiliriz.

 

 

Yorum yapın