GOOGLE PLAYSTORE ÇAĞRI MERKEZİ

Google playstore androit telefonlar’da uygulamaları ve aplikasyonları yükleme amacı ile google ekibi tarafından seçilir.

google playstore uygulamaları 40’ın üstünde kategori ile popüler oyun ve uygulama kategorilerinden yararlanabilirsiniz.

Ailelerin için çocuklar ve ailelerin güvenilir uygulamaları google playstore’ de bulunmaktadır. Erken erişim imkanı sunan google playstore uygulama ve oyunların sunumları ve yeni uygulamaların yer aldığı kategoriler’den ve kullandığı uygulamayı daha iyi iyileştirmek için kullabilme avantajlarına sahiptir.

Kullanıcılar ana kelime veya anahtar kelime kullanarak aradıkları oyun veya uygulamayı kolayca bulabilir indirimini gerçekleştirebilir.

Google playstore uygulamalarınızın yeni sürümlerinde sizi uyarır ve uygulamaların üst seviyede çalışması için güncelleme yapıldığı zaman net kaliteli bir şekilde uygulamalarınızı sağlamaktadır.

Editör seçimleri ile herşeye hitap eden editörün seçimi uygulamaları ve oyunları kullanıcıları androit’te  yenilik alanında en iyileri ile tanıştırır. Google playstore ekibi tarafından özel olarak seçilmiştir.

kullanıcılar tarafından en popüler listelere, en trend uygulama ve oyunları keşfeder.

Yeni uygulamaların tamamını yanı sıra kalitelerindeki iyileşmelerden dolayı trend olan mevcut uygulamaları da keşfedebilir. AdMOB ile uygulamalarınızı reklamlarla birlikte ücretlendirilebilir uygulamanızdan para kazanma fırsatı yakalaya bilirsiniz.

Haftalık, aylık , yıllık olarak abonelikler alabilir, düzgün ödeme sonucu uygulamanız’daki özelliklere veya içeriğe ulaşma fırsatı verin. dönüşüm sayılarını arttırarak aboneleri kendinize baglaya bilir ve dönüşüm sağlayabilirsiniz.

Google playstore yardımlarımız için sitelerimizi ziyaret ederek kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

Yorum yapın