Haccetepe Üniversitesi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Haccetepe Üniversitesi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Türkiyedeki köklü üniversiteler arasında olan  haccetepe üniversitesi 1967 yılında başkent  Ankara’da kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir. Biraz önce de söylediğimiz gibi ülkemizde köklü üniversiteler arasında bulunan Hacettepe üniversitesi kalitesini dün olduğu gibi bugünde ve yarın da konuşturacaktır. Milyonlarca kişi Hacettepe üniversitesini tercih etmiş ve tercih etmeye devam ediyor. Çünkü gerek eğitim yönünden gerekse diğer yönlerden harikalar yaratan üniversite her daim her öğrencinin gönlünde ayrı bir taht kurmuştur. Hacettepe üniversitesi her öğrencinin hayalidir ve bu hayale ulaşmak zor değil.

Üniversite sınavından istediğiniz bölümün puanını çekerseniz sizlerde Hacettepe üniversitesinde okumaya hak kazanabilirsiniz. Hacettepe üniversitesi yerleşim yeri ana yerleşkelerden Ankara şehir merkezinde olan Sıhhiye Yerleşkesi 210.238 m2’lik, Beytepe Yerleşkesi ise 5.877.628 m2’lik alan üzerinde kurulmuştur. Hacettepe üniversitesinin başarısı aslında her zaman konuşulmuştur. Hacettepe üniversitesi toplam 35 proje,TÜBİTAK 1003 öncelikli alanlar Ar-Ge projelerinde 2. aşamaya geçmeye hak kazanmıştır.Bu ve buna benzer bir çok alanda başarılarına başarı katan üniversite eğitim kalitesini her zaman için sergilemiştir.

Ülkemizde sayılı üniversiteler arasında yerini alan Hacettepe üniversitesi fark yaratarak öğrencilerini en iyiye hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda gereken adımı öğrencileriyle birlikte atmıştır. 1967 yılından bu güne kadar sayısız ödüllere layık görülen üniversite sadece ülkemizde değil yurtdışında da adını duyurmuş ve yurtdışı başarılarıyla da her geçen gün en iyi olma adına ilerlemiştir. Sizlerde eğitim hayatınıza en iyi şekilde yön vermek isterseniz muhakkak Hacettepe üniversitesini tercih ediniz. Ülkemiz başta olmak üzere dünyada ismi geçen üniversiteler arasında yer alan Hacettepe üniversitesi uzman dekanları ve hocalarıyla sizleri en iyiye hazırlamak için hizmet vermektedir. Başarı Hacettepe üniversitesiyle gelir. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Santral : 0.312 305 50 00 (Sıhhiye) • 0.312 305 50 50 (Beytepe)

Yorum yapın