Hatemoğlu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Hatemoğlu Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. Hatemoğlu mağazaları sayesinde 1924 yılında erkek giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Hatemoğlu mağazalarında birçok farklı alandan ürünleri ile müşterilerine hizmet vermiştir. Hatemoğlu erkek giyim alanında ve kadın mantoları gibi birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Hatemoğlu Hatem Saykı ve H-Teen adı altında mağazalarında giyim alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, kaban, takım elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Hatemoğlu mağazalarında ayakkabı alanında birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermektedir. Hatemoğlu erkek giyim sektörünün yanı sıra aksesuar alanında çanta, cüzdan, kravat ve çorap gibi ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Hatemoğlu mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları sayesinde ürünleri ile müşterilerine hizmet veren Hatemoğlu mağaza ve internet sitesi sayesinde müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Hatemoğlu internet sitesi üzerinden birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Hatemoğlu farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödemelerinizi yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan mağazaları ve internet sitesi üzerinden kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Hatemoğlu müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Hatemoğlu müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Hatemoğlu çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Hatemoğlu müşteri iletişim telefon numarası: 0850 390 12 12

Arama terimleri: Hatemoğlu müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Hatemoğlu çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın