H&M Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma Telefon Numarası

H&M hazır giyim markası, 1947 tarihinde Erling Persson tarafından İsveç’te kurulmuştur. H&M kısaltmasının anlamı ise İsveççe ‘Hennes’kadın ‘Mauritz’ erkek anlamına gelmesidir. İlk olarak kıyafet üretimi başladığında kıyafetler sadece kadınlar için yapılıyordu ancak daha sonra erkekler için de kıyafetler üretmeye başladıkları için markanın adı da değişmiştir. H&M markası ilk olarak 1964 yılında Norveç’te, 1967 yılında ise Danimarka, Almanya ve İsviçre gibi ülkelerde de açılarak faaliyete girmiştir. Çok kısa bir süre içerisinde popüler bir giyim markası haline gelen H&M’in ziyaretçileri her geçen gün artmıştır.

Türkiye’de moda anlamında çok fazla şey katan H&M markasına olan ilgi çok büyük. Sıra dışı tasarımcıların tasarladığı modern kıyafetler ve aksesuarları ile dikkat çeken H&M mağazalarını birçok alışveriş merkezinde ve işlek caddelerde bulabilirsiniz. Çalışma saatleri 06-21 olan H&M markası 2015 yılında kozmetik sektörüne de el atmıştır ve kendi fondöten, kapatıcı, allık, oje ve rujlarını çıkararak güzellik sektöründe de büyük başarılar elde etmiştir.

H&M markası hakkındaki isteklerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi H&M Müşteri Hizmetlerini arayarak dile getirebilirsiniz. Müşterilerine verdiği hizmeti önemseyen H&M markasının internet sitesi üzerinden de alışveriş yaparak zaman tasarrufunda bulunabilirsiniz. 1-3 iş günü içerisinde kargoyla teslim alacağınız H&M markalarında internete özel kampanyalardan ve indirimlerden de faydalanabilirsiniz. H&M mağazalarından satın aldığınız ürünlerin iade ve değişimleri hakkında ve internet üzerinden sipariş ettiğiniz ürünlerinizin kargo takibini ve şikayetlerinizi de H&M müşteri temsilcisini arayarak çözümleyebilirsiniz. H&M müşteri hizmetlerine 0850 390 2900nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın