HOMETECH MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Hometech Türkiye’nin teknoloji markalarının en önde gelen teknolojisi olarak çalışmalarını sürdürmekte ve siz tüketicilere kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi olmaya devam etmektedir.

Hometech en iyi fiyat ve kaliteli ürünleri ile sizlerin tercihi olmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti açısından Türkiye’ye kurulmuştur. Hometech 2012 yılında yeni tasarımı olan tablet bilgisayarı tasarımı ile tüketici ile buluşturmuştur, ve Türkiye’nin gelişmesi konusunda destek olmaya devam etmiş ve öncülük etmiştir. 2015 yılında Türkiye’de bilgisayar markalarının yanında tüketicilerin tercih sırasında üçüncü olmuştur.

Tüketicilerin memnuniyetini vizyon haline getirmiş olan Hometech windows ve intel ile anşama yaparak kaliteyi ve yeni teknoloji dünyasını daha üst seviyelere taşımak için çalışmalar yapmaktadır. Her yıl yeni tasarım ve teknoloji ürün yelpazesi ile tüketicilerine hizmet veren Hometech sosyal sorumluluk projelerine de imza atmaya ve kaliteli projeleri ile Türkiye de çalışmaktadır. Sosyal sorumluluk tüketicilerine daha kaliteli hizmet vermenin yanı sıra daha iti bir Türkiye için çalışmalarını her yıl sürdürmektedir.

Tüm Türkiye de her ili ve ilçesinde her noktasında mağazaları bulunmakta ve siz tüketicilerimiz ile yeni ürün ve tasarımlarımızla buluşma imkanı sağlamaktadır. Hometech profesyonel ekip arkadaşları ve mühendisleri ile birlikte sizlere kaliteli ve güvenilir hizmeti hedeflemekte ve bunun için hizmet vermeye devam etmektedir.

Hometech müşteri temsilcilerimiz ile günün her saati görüşmeler yapabilir şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz.

Hometech müşteri temsilcisi destek hattı ; 0850 622 77 20 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın