HONDA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Honda 1948 yılında Japonya da kurulan motorlu taşıt markasıdır. Kısa sürede ismini duyuran Honda ilk motor üretimi daha sonrada araba üretimi yapmaya başlamış ve dünyanın spor araba ve motor markalarının öncü ve lider markası olmaya devam etmektedir.

Honda spor araçları ve güçlü motorlar ile tüketicisiyle tüm dünyada buluşmaktadır. Her yıl motor ve araç tasarımlarını yenileyen Honda her yıl sizlerle buluşmaya ve siz spor araç tutkunlarına tanıtmaktadır. Tüm Türkiye’de sevilen ve tercih edilen bir markadır. Kendine has tarzı ile tüketicilerinin hoşuna giden Honda bir dünya markası olması ile ün kazanmıştır. En büyük motosiklet markası olan Honda tüm motosiklet tutkunlarına hitap edecek her motor gücünü kendi özel mühendisleri ile tasarlamakta ve sunmaktadır. Japonya Formula yarışlarına katılan ilk Japon araç markasıdır. Sadece araçla motorları yanı sıra tekneler, çim biçme makineleri, taşınabilir jeneratör ve su pompaları içten yanmalı motor mekanizmalarını da üretimini yapmaktadır.

Honda bir dünya markasıdır ve her türlü motorlu araçların üretiminde bulunarak her ürünü tüketici ile buluşturmaya devam etmektedir. Tüm dünyada galeri ve teknik servis acenteleri bulunmaktadır. Honda teknik servis elemanları ve müşteri temsilcilerimize günün her saati ulaşabilir şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz ayrıca Honda teknik ekibimize ulaşabilir araç sorunları veya motorlu araçlarınızın parça veya teknik servisleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Honda müşteri temsilcisi destek hattı ; 0850 733 22 20 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın