Hotmail Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Hotmail, Microsoft’un internet kullanıcılarına sunduğu e-posta sağlayıcısıdır. Hotmail kullanmak ve indirmek ücretsizdir. Eski adı Windows Live Hotmail’dir. İnternet üzerinden kullanılabilmektedir. Basit bir arayüzü bulunmaktadır. Bu yüzden de kullanımı oldukça kolaydır. 1995 tarihinde piyasaya sunulmuştur. Kurucuları Jack Smith ve Sabeer Bhatia’dır. Kurulduğunda tam olarak kullanılamamaktaydı. Hotmail, 4 Temmuz 1996 tarihinde tamamen kullanılabilir hale geldi. Sorunları çözüldü. Gün geçtikçe gelişmeye devam etti. 2000 yıllarına gelmeden 9 milyon kullanıcıya ulaştı. En kısa sürede bu kadar kullanıcı alan sayılı internet sitelerinden biri haline geldi. Kullanım alanı çok kısıtlı olduğu için kullanıcılar tarafından şikayet edildi. Daha doğrusu, daha geniş bir alan önerdiler. Hotmail ise bu önerileri göz ardı etmedi. Günümüz itibariyle 1GB depolama alanı sunulmaktadır. Böylece hem kendini geliştirmiş oldu. Hem de kullanıcılara kulak vererek ilgilerin artmasını sağladı. Karşılaşacağınız her türlü sorun için Hotmail müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Kayıt silme, kayıt olma, şifre unutma, hesaba giriş yapamama gibi işlemlerde sorun yaşarsanız Hotmail müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Telefon trafiği nedeniyle ulaşamadığınız zamanlar olabilir. Böyle zamanlarda Hotmail web sitesinde bulunan ‘bize ulaşın’ formundan irtibata geçebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır. Hotmail ile ilgili diğer öneri, istek ve sorularınız için Hotmail çağrı merkezi iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Hotmail Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 390 27 77

Arama Terimleri; Hotmail müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Hotmail müşteri temsilcisi, Hotmail iletişim telefon numarası, Hotmail irtibat numarası, Hotmail telefon numarası, Hotmail çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Hotmail müşteri hizmetleri, Hotmail şikayet hattı

Yorum yapın