Hotpoint İletişim Telefon Numarası

Hotpoint Amerika Birleşik Devletleri’ne ait ev eşyaları sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1911 yılında ev aletleri alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 1920 yılında Hotpoint Electric Appliance Company Limited grubuna katılması ve General Electric Company şirketi ile birleşmeleri sonucunda birçok farklı ürünü ile hizmet vermektedir. Aradan geçen zamandan sonra Ariston Thermo markası Indesit Hotpoint tarafından birleştirilmesi sonucunda Hotpoint Ariston adı altında birçok farklı alana ait ürünlerini satışa sunmuştur. Uluslararası alanda hizmet veren Hotpoint markası ürünlerini satış noktaları sayesinde piyasaya sürmüştür. Ürünleri arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi ve klima gibi farklı modelden ve fiyattan ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca Hotpoint markası müşterilerine çamşır ve kurutma makinesi özelliklerini tek bir makine altında kurutmalı çamaşır makinesi adıyla satışa sunmuştur. Hotpoint satış öncesi hizmetlerinin yanı sıra satış sonrasında da yetkili servisleri ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde satış noktaları ve yetkili servisleri hizmet vermektedir. Hotpoint markası ürünlerini Media Markt ve Teknosa mağazaları sayesinde satışa sunmuştur. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Hotpoint markası müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde birçok farklı modelden ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Hotpoint müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Hotpoint çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Hotpoint müşteri iletişim telefon numarası: 444 50 10

Arama terimleri: Hotpoint müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Hotpoint çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın