HP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hp 1 ocak 1939 yılında kurulmuştur. İki arkadaş tarafından kurulan teknoloji şirketi geçmişten günümüze kadar teknolojik ürün satışı yanı sıra tüm yazılım dosyaları dahil tüm sistemleri de yapmaktadır.

Hp genel olarak sistem yazılımı ile ve yeni teknolojik ürünlerin tasarımlarını ve sistematik her ürünü sağlamaktadır. Geçmişten günümüze kadar sizlere her zaman yeni ürün tasarımları ve yeni yazılımları ile hizmet vermekte ve vermeye devam etmektedir. Teknoloji dünyasının ilk ve öncü markası olan Hp müşterilerimiz için her teknolojik konuda yardım etmekte ve her iş alanı için sistem yazılımları hazırlamaktadır. Büyük şirketlerin tercihi olan Hp sistem yazılımları ile bilgisayarları, diz üstü bilgisayarları, notebook ve bunun gibi bir çok ürün yelpazesi olan ve her yıl yenilenen tasarım ve gelişmiş teknoloji hizmeti sunmaktadır. Teknoloji denilince her zaman duraksama olmaktadır, bu düşünceyi kaldırıp kaliteyi ve güvenirliği ile her zaman hizmet vermeye ve kalitesini en üstlere çıkarma yolunda çalışmaktadır.

Tüm Türkiye ve tüm dünyada mağazaları bulunan Hp her mağazalarını ziyaret ederek yeni tasarımlarımızı ve ürünlerimiz hakkında fikir oluşturup ürünlerimizi inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hp mğşteri temsilcilerine günün her saati hafta sonu veya hafta içi demeden her zaman ulaşabilir ve bizlere şikayet, görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir kampanyalı ürünlerimizden haberdar olmak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hp müşteri temsilcisi destek hattı; 0212 444 03 07 numaralarından bizle ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın