Huawei Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Huawei günümüzde en çok kullanılan iletişim telefonları cihazlarından birisidir. Huawei arızalı, kırık ve bozulan ürünleri garanti kapsamında teknik servis tamiri veya değişimi yapan Türkiye ‘nin heryerinde çağrı merkezi bulunan köklü bir cep telefonu üretimini yapan firmadır. Huawei kaliteli cep telefonu üreten firmalardan birisidir. Akıllı cep telefonlarının Huawei üretimi ile Türkiye ‘de bir çok avm ‘de ve cep telefonu marketlerinde satışı yapılmaktadır. Üreticisi olan firma tarafından verilen garanti ile bozulan veya kusurlu olan ürünleri Türkiye Teknik servisi arayarak değişim talebinde bulunabilir veya telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarasını arayarak teknik servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz teknik servis ile takip edebilirsiniz. Türkiye ‘de bir çok telefon üreticilerinin en büyük sorunu olan Huawei hizmetleri 0216 telefon numarasını arayarak destek isteyebilir ve şikayet edebilirsiniz.

Huawei Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Huawei Türkiye teknik servis 0212 380 22 00
Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 0216 633 88 00

“Huawei Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba, ben Galatasaray Üniversitesi İşletme Kulübü’nden Duygu. Size, okulumuzda yapılacak olan bir etkinlik hakkında konuşmak ve bunun hakkında bilgi verip davet sunmak amacıyla mesaj atıyorum. Aslında sizi site üzerinden verilen telefon numaralarınızdan pek çok kez aradım fakat ulaşamadım bu yüzden burayı kullanmak mecburiyetinde kaldım. Lütfen bu konuyla alakalı konuşabileceğim herhangi bir yetkili kişiye bu ricamı iletip onunla bağlantı kurmamızı sağlayabilir misiniz?

    Cevapla
  2. Çağrı merkezi telefonu sürekli meşgul iletişim mümkün görunmuyor,yeni aldığım P9 lite 2017 akıllı telefonum servise gitti 19 gün telefonum hala gelmedi.

    Cevapla
  3. arkadaşlar HUAWEİ P9 LİTE 2017 telefonumu ankara maltepede demirtepe servisine götürdüm sıvı ile temas var ekran degişecek ve garanti kapsamına girmiyor dediler dogru ücret karşılıgı yapalım dediler tamam dedim ama istedikleri rakama bakın telefon kendisi en pahalı magazalarda 1300 tl iken servis1360 tl ücret istedi .bende servisteki arkadaşa telefonun sıfırı 1300 tl iken 1360 tl ödeyip tamir yaptıran mal olup olmadıgını sordum tabiki yanıt alamadım telefonumu maltepe pazarı içinde tamirci birine götürdüm ekranın saglam entegresi yanmış 150 tl ye yaparım dedi ve yaptırdım. şimdi size soruyorum bu servisin amacı ne olabilir benim düşüncem ya kaşısındakini mal yerine koyuyorlar yada telefon ölmüş sıfırını satmak.ve karşımda şikayet edebilecegim hiçbir telefon numarası bulamadım buraya yazdım facemdede paylaşacagım HUAWEİ yekilileri belki ilgilenir tabi bu yazımı görürseler çevremdeki tüm dostlarımıda HUAWEİ marka telefon almamarı konusunda sesim yettigi kadar uyaracağım.

    Cevapla

Yorum yapın