HUGGİES MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Huggies 1998 yılında bebek bezi markası olarak kurulmuştur ve tüketiciler ile buluşmuştur.

Huggies yeni doğan bebekler dahil her yaş grupları için ve bebekleriniz’in ciltlerinin kuruluğu ve rahat hareket edebilmesi için laboratuvarlarımızda ve kliniklerde özel olarak testlerden geçirilip tüketiciye sunulmaktadır. Tüm Türkiye ve tüm dünyada hizmet vermekte olan Huggies sizler için kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Bilinçli anneler olmanızda birçok yarar sağlayan Huggies her alanda deneyimli ekip arkadaşları ile destek vermektedir.

Siz değerli annelerimiz için sitelerimizde bir çok uygulama ile bebeğinizin yeni doğumuna hazırlık yapmanızda yardımcı olmaktayız sizin için her konuyu düşünen Huggies internet sitelerimizden makalelerimiz’i okuyarak veya bizlere ulaşarak yardım ve destek alabilirsiniz. Hamilelik başlangıçlarında sizleri bilinçlendiriyoruz ve hamilelik sürecinizde bebeğinizi ile tanışmaya da hazırlamaktayız.

Huggies sizlere sadece bebek bezleri satışı dışında tüm annelerimizin gelecekte iyi bilinçlenmesini’de sağlamaktadır. Geçmişten günümüze kadar  bebek bezi öncü markası olmaya devam eden Huggies sizler için her yıl daha iyi bir seviyede büyümek için çalışmalarını sürdürmektedir. Huggies bebek bezleri sızdırma yapmadan gece boyu rahat uyku uyuyabilmeleri ve hareket alanlarını kısıtlamaması için üretilmektedir.

Huggies müşteri temsilcilerimizden ve çağrı merkezlerimizden günün her saati bizlere ulaşabilir ve şikayet , görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz. Ayrıca kampanyalı ürünlerimizden bilgi alabilir ve annelerimizin her hamilelik sürecinde destek ve bilgi amacı için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Huggies müşteri temsilcisi destek hattı ;

Yorum yapın