Hummel İletişim Telefon Numarası

Hummel, 1923 yılında kurulmuştur. Danimarka asıllı firma Almanya’da kurulmuştur. Dünyanın en köklü spor giyim markasıdır. Voleybol, hentbol, ragbi ve futbol formaları üretmektedir. Bunun yanı sıra voleybol ve futbol sporları için ayakkabı üretmektedir. Bayan, erkek, erkek çocuk ve kız çocuk için çanta, ayakkabı ve aksesuar ürünler tasarlayıp satmaktadır. Hummel markasını daha çok sponsor olduğu yerlerde görürsünüz. Birçok spor kulübüne sponsor olmuştur. En akılda kalıcı olan, geçtiğimiz yıllarda Survivor Türkiye’ye olan sponsorluğudur. Adını bir kez daha, bu kaynaklar sayesinde duymaktayız. Standart ürünlerin dışına çıkarak spor giyime renkli bir tarz katmıştır. Bu da müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Güzel tasarımları, uygun fiyatları ve kusursuz kalitesi ile hala adından söz ettirmektedir. Hummel ile ilgili her türlü sorunuz için Hummel çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Hummel ürünlerini birçok mağazada indirimli olarak bulabilirsiniz. Eğer mağazaları yoksa web sitelerinden online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişlerde yaşadığınız her türlü problemleriniz için Hummel müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Firma için müşteri memnuniyeti en ön planda yer almaktadır. Diğer tüm istek, öneri, şikayet ve sorularınız için Hummel çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcileri her konuda bilgi sahibi ve donanımlıdırlar. İstediğiniz zaman diliminde ulaşabilirsiniz. Eğer telefon trafiği söz konusuysa e-posta adreslerine mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

Hummel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 472 19 23

Hummel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 643 19 23

Arama Terimleri; Hummel çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Hummel müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Hummel canlı destek, Hummel şikayet hattı, Hummel iletişim numarası, Hummel irtibat numarası, Hummel müşteri hizmetleri, Hummel müşteri temsilcisi, Hummel telefon numarası

Yorum yapın