İçim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

İçim, 1998 yılında Sakarya ilinde kurulmuştur. Süt, yoğurt, krema, kefir, meyveli süt, ayran, peynir, tatlı çeşitleri gibi ürünleri bulunmaktadır. Günde tonlarca sütü dağıtır ve tüketicilere sunar. Kurulduğu zamandan beri sonsuz itina ve titizlikle ürünlerini üretmektedir. Kurulduğu zaman sadece bir fabrikası olan İçim, zamanla gelişmiş birden fazla üretim alanı oluşturmuştur. Sofraların vazgeçilmesi olmuştur. Ürettiği ürünleri hepsi doğal, katkısız ve lezzetlidir. Her tüketici, İçim markasının ürünlerini denediğinde başka markadan ürünleri almak istemez. Hem doğal hem de uygun fiyatlı olduğu için her geçen gün müşteri sayısı artarak devam etmektedir. ‘İçim açıldı. İçim içime sığmıyor’ tarzı reklamları da oldukça akılda kalıcı olmuştur. Tüm sorularınız için İçim müşteri hizmetleri iletişim numarasından kolayca ulaşabilirsiniz.

İçim markası ile ilgili şikayet, öneri, soru ve isteklerinizi İçim çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak iletebilirsiniz. Birçok müşteri firmayı arayarak ürün önerisinde bulunmaktadır. Bu öneriler dikkate alınır. Yapılabilecek ürünler denenir ve üretilir. Ürünler ile ilgili sorun yaşadığınızda İçim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak destek alabilirsiniz. Sadece sorunlarda değil, aklınıza takılan her türlü soru için arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri son derece yardımsever biçimde tüm sorularını cevaba kavuşturacaktır. Saat 09:00 ve 18:00 saatleri arasında arayarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

İçim Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 933 42 46

İçim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0216 225 47 00

Arama Terimleri; İçim canlı destek, İçim müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, İçim müşteri temsilcisi, İçim müşteri hizmetleri, İçim çağrı merkezi iletişim telefon numarası, İçim irtibat numarası, İçim telefon numarası, İçim iletişim numarası, İçim şikayet hattı, İçim telefon hattı

Yorum yapın