İKEA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

İlk IKEA şubesi 1943’te açılmış olsa da bugün bildiğimiz şekliyle ilk IKEA şubesi 1953 yılında İsveç’in Almhult şehrinde açıldı.

Tüm Türkiye de mağazaları bulunan ve geçmişten günümüze kadar kaliteli hizmet sunmakta olan İkea bugün yine aynı kalitede ve geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.  IKEA mağazaları bir tür showroom niteliği taşımaya başladı. Showroom’da onlarca çocuk odası gören çift, IKEA depolarına gidip bu oda takımlarından istediklerini alabilirsiniz. Ayrıca yine bu yıllarda şirket kendi kalite kontrol sistemini kurdu. IKEA ürünleri, İsveç’in en saygın yayınların tarafından birinci sınıf kaliteye sahip olarak nitelendirildi.

Yurt içinde ve yurt dışında her noktada mağazası bulunan İkea artık ulaşımınız çok kolay. Kolay kurulumu sayesinde her ürünü rahatlıkla seçebilir her çeşitlerinden yararlana bilirsiniz. Sayısız ürünleri ile mutfaktan , mobilya’ya ev aletlerinden, kişisel ürünlere kadar herşeyi bulabileceğiniz ike mağazalarımız sabah 08.00 ve akşam 21.00′ e kadar sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca yine bu yıllarda şirket kendi kalite kontrol sistemini kurdu.2000’li yılların başında internetin yaygınlık kazanmasıyla e-spariş imkanı sağlandı. Ve mağazalarımıza gelmeden internet sitelerimizden istediginiz ürünü seçmeniz çok kolay.

Hafta içi veya hafta sonu müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilir, ve şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz. Kampanyalı ürünlerimizden veya ürünlerinizi kargo takibini müşteri temsilcilerimiz’den yardım ve destek alabilirsiniz.

Müşteri temsilcisi destek hattı ; 444 05 32 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın