In Street Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

In Street Türkiye’de ayakkabı ve giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak mağazasını İstanbul’da 2014 yılında açmıştır. Daha sonra Türkiye’de mağazalarını geliştirerek ve ülke genelinde mağazalar açarak birçok müşterisine hizmet vermeyi amaçlamışlardır. In Street farklı markaların ayakkabılarının satışa yapıyor olarak bilinmesine rağmen yenilikçi hizmet anlayışıyla giyim sektöründe de faaliyetlerine devam etmiştir. Ürünlerinin arasında kadın, erkek ve çocuklara özel ayakkabı, bot, pantolon, gömlek, etek, eşofman ve  şapka gibi giyim sektöründe yer alan ürünleri bulunmaktadır. In Street mağazalarında Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Lumberjack, US Polo, Tommy Hilfiger ve Slazenger markaları başta olmak üzere Kinetix, Torex , Polaris ve Puma gibi 35 adet markanın ürünleri bulunmaktadır. Bütçenize zorlamadan farklı kalite ve fiyatlarda markaların ürünlerini piyasaya sürmüştür.  Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Çorum, Bursa, Adıyaman, Hatay, Düzce, Denizi, Edirne, Eskişehir, Giresun, Kayseri, Kırklareli, Manisa, Muğla,  Niğde, Ordu, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Trabzon, Tekirdağ ve Zonguldak şehirlerinde mağazalarıyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca In Street mağazalarına ek olarak internet sitesi üzerinden müşterilerine sipariş verebilme imkanı bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen In Street ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için In Street müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

In Street çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlere veya mağazalara ait yaşadığınız sorunlar ve danışmak istediğiniz konular hakkında 09.00 ile 19.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

In Street müşteri iletişim telefon numarası: 0850 290 07 47

Arama terimleri: In Street müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, In Street çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın