İnci Deri İletişim Telefon Numarası

İnci Deri, 1917 yılında kuruldu. İstanbul’da kurulan firma ilk başlarda lostra salonu olarak faaliyetteydi. Daha sonra çocuk ayakkabıları ve ev terliği satılan bir firma oldu. Günümüze kadar kusursuz şekilde satışlar devam etmektedir. 30 yıldır müşterilerle iç içe bir faaliyet ortamı olmuştur. 1947 yılında ailenin bir üyesi olan Ahmet Nuri Kızıltaş, İstanbul Fatih’te yeni bir mağaza açtı. Firmanın bu güne gelmesinin en önemli etkenlerinden biri budur. Çok iyi girişimcilik yapan Ahmet Nuri, kısa zamanda firmayı çok ileri düzeye getirmiştir. Yıllar geçtikçe mağaza sayıları yükselmekle birlikte ürün çeşitliliği de artmıştır. Modernleşerek gelişmeye devam etmiştir. İstanbul’daki mağazalarından sonra yurtdışına mağazalar açmaya başlamıştır. Başta İtalya ve Belçika olmak üzere birçok ülkede toplam 105 mağazası faaliyet göstermektedir. Her türlü sorunuz için İnci Deri çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

İnci Deri, kadına yönelik ayakkabı ve çanta konusunda oldukça başarılıdır. Tasarımları sayesinde yoğun ilgi görmektedir. Önceden çocuk ayakkabısı üreten firma şu an kadına yönelik çok sayıda tasarım sunmaktadır. İade, değişim ve alışverişinizde yaşayacağınız her türlü problem için İnci Deri müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mağazalar çevrenizde yoksa, web sitesinden online olarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Diğer tüm öneri ve sorularınız için İnci Deri çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

İnci Deri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 222 74 63

Arama Terimleri; İnci Deri şikayet hattı, İnci Deri canlı destek, İnci Deri müşteri temsilcisi, İnci Deri müşteri hizmetleri iletişim numarası, İnci Deri irtibat numarası, İnci Deri çağrı merkezi iletişim numarası, İnci Deri telefon numarası, İnci Deri iletişim numarası

Yorum yapın