iNSTAGRAM MÜŞTERİ HİZMETLERİ

instagram  2010 yılında Kevin Systrom tarafından fotoğraf , video paylaşımları için yapılıandırılan ve sosyal ağ özellikleri ile kısa sürede popüler olan fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

Şu günlerde en popiler sosyal ağ uygulaması olan İnstegram binlerce kişi tarafından beğenilip kullanıcı kitlesini daha da geliştirmektedir.

instagram üzerinden paylaşımlarınızı aynı anda facebook,twitter hesaplarınız’dan da paylaşım gerçeklerştirme imkanı sağlamaktadır.

Bu uygulamanın bukadar gelişmesini saglayan yapılandıran instagram kurucuları , insanların attıgı her fotoğrafları filtreleme özelligi ile dahada canlı renkler katıp paylaşımını sağlayabilirsiniz.

İnstagram da kısa videolar paylaşımlara açık güncel konular veya takip etmek istediginiz insanlar , ünlüler , moda ,tasarım , komik videolar ,  gibi hesaplar ile de ufku ve paylaşımı açık olan hesapları takip edebilir keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

İnstagram’ın hikaye özelliği ile o an anlık kısa videolar , fotoğraflar ve birçok yazı karekter özelliği ve video çekim özelligi ile de paylaşım yapmanızı sağlamaktadır.

Bir çok paylaşımı sosyal ağ olarak bir çok gelişimi olan İnstegram herkes tarafından övgü almış ve dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanıma devam edilmektedir.

İnstagram da direkt mesaj uygulaması ile sohbet edebilir atılan videolar yada bğendiginiz videoları arkadaşlarınızla özel olarak paylaşım yapabilmeniz için eklenmiştir ve bu uygulamadan sonra her geçen gün daha da kalite ve hizmet yönleri ile sosyal ağ ortamında bir ilk olarak kullanılmaktadır.

7/24 soru ve önerileriniz için 11870‘i arayarak bizlere ulaşmanız mümkündür.

 

Yorum yapın