İşbank Pos Destek Hattı Direkt Bağlanma

İşbank Pos Destek Hattı Direkt Bağlanma 

Herkes biliyor ki İşbank köklü ve iyi bir bankadır. Geçmişi çok sağlam olan ve güzel bir altyapısı olan bankalardan biridir. Neredeyse Türkiye’nin en güzel özel bankaları da diyebiliriz. Bu yazımızda sizlere işbank pos destek hattına nasıl direk bağlanabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.

Öncelikle pos destek hattını genelde iş yeri sahipleri kullanmaktadırlar. Bu yazımızı okuyorsanız muhtemelen sizinde bir iş yeriniz vardır. İş yerinizde müşterilerinize kredi kartı ile ödeme imkanı sunmak istiyorsanız bir banka ile anlaşmanız gerekmektedir. Banka ile anlaştıktan sonra bankalar size pos cihazı verirler. Verdikleri cihazların arıza gibi durumlardan bankalar kendileri sorumludur. Pos cihazınızda bir hata olduğunda hemen pos destek hattını aramanız gerekiyor. Bankalar sizlere 7 gün 24 saat destek hattı sunmaktadır. Sadece iş yeri sahipleri aramaz bu numarayı. Diyelim ki bir iş yerinden alışveriş yaptınız, sonrasında iade işlemi yaptı. İade işlemi genelde 2-3 iş günü içerisinde kartınıza geri yatar. Eğer ki yatmama gibi bir durumda sizlerinde pos destek hatlarını aramanız gerekiyor. İş yeri sahibi, işbank ile çalışıyorsa İşbank Pos Destek Hattı‘nı aramanız gerekmektedir. İş yerinin hangi banka ile çalıştığını ise harcama slibinden görmeniz mümkündür.

İşbank Pos Desteğinin Telefonu Kaçtır? Direkt Nasıl Bağlanabilirim?

Pos cihazınızda oluşan problemler olsun, müşteri iseniz kartınızdaki iade işlemleri olsun yani pos cihazı ile aklınıza ne gelirse pos destek hatlarını arayarak çözebilirsiniz. Yanlız yukarıda da belirttiğim gibi iş yeri sahibinin çalıştığı bankayı aramanız gerekmektedir. İşbank Pos Desttek Hattı Telefon Numarası:  0850 724 7 767. 

Yorum yapın